Профілактика ГРВІ

Новий рівень захисту в родині Хьюмер!​

Бренд Хьюмер не потрібно зайвий раз представляти – лінійка перевірена часом та практичним досвідом, є лідером уподобань експертів та користувачів. Однак буквально щойно у родині Хьюмер відбулося поповнення – з’явився назальний спрей Хьюмер Стоп Вірус. Цей наймолодший має дуже промовисте ім’я і особливий склад, що посилює захист від вірусів!

Хьюмер стоп вірус

Надійні бар’єри на шляху вірусів

Для початку варто зауважити, що Хьюмер Стоп Вірус, як і решта засобів лінійки, виробляється у Франції. Для підсилення захисту від вірусів новинка містить комплекс речовин, які запобігають проникненню збудників ГРВІ у слизову оболонку носа. Саме так розпочинаються більшість застуд і грип, тож місія Хьюмер Стоп Вірус – відвернути та знешкодити ці загрози. Тільки не варто плутати його з противірусними препаратами в повному сенсі слова – вони мають суворі показання та протипоказання до застосування і побічні ефекти. А Хьюмер Стоп Вірус для профілактики і при перших ознаках застуди можна застосовувати практично без обмежень – навіть вагітним, жінкам, які годують груддю, і дітям від 1 року!
Противірусна дія наймолодшого з Хьюмерів забезпечується не однією хімічною речовиною, а комплексом сполук. Засіб містить буферні системи, які підтримують на слизовій оболонці носа кисле середовище, в якому респіраторні віруси інактивуються. Це перший бар’єр на шляху збудників застуди. А другий – поліоли, які формують на слизовій оболонці ще й водну плівку, що немов щит «відштовхує» віруси та за рахунок зволоження стимулює власні захисні функції місцевого імунітету. Отже, Хьюмер Стоп Вірус створює значні перешкоди для вірусів та захищає ніс. А якщо збудники ГРВІ вже проникли на слизову, він уловлює віруси та допомагає організму їх позбутися при перших симптомах нездужання (першіння у горлі, нежить, чхання тощо).

Підтверджено наукою

Хьюмер Стоп Вірус – це виріб медичного призначення, склад якого відповідає Європейській фармакопеї, а характеристики підтверджені у незалежних наукових інституціях. Так, у міжнародній лабораторії TEXCELL, яка спеціалізується на вивченні вірусів, було доведено, що він дієвий щодо збудників парагрипу та риновірусів. А в Інституті Пастера (Париж) Хьюмер Стоп Вірус in vitro показав ефективність щодо поширених у світі вірусів грипу типу H1N1. Також успішні дослідження безпеки складу та застосування Хьюмер Стоп Вірус були проведені в Європейській асоціації запобігання травмам та сприяння безпеці (Eurosafe).
Серед переваг новинки – тривалий термін придатності: три роки завдяки наявності у складі бензалконію хлориду. Після відкриття флакона засіб можна зберігати та використовувати впродовж півроку. І не потрібно тримати його в холодильнику, тобто зручно мати при собі й застосовувати усюди, насамперед у людних місцях, – на роботі, коли хворіють колеги, у міському транспорті, школі, дитсадочку тощо, а також, коли відчуваєш, що починається застуда.

Застосовувати легко та зручно

Правила використання Хьюмер Стоп Вірус дуже прості. Спочатку, якщо є потреба, можна промити ніс ізотонічним розчином Хьюмер (150 мл), тобто механічно очистити його від слизу для кращої противірусної дії. Потім зробити по 2–3 розпилення Хьюмер Стоп Вірус у кожну ніздрю (за день – 3–4 рази з інтервалом не менш ніж 4 години). Це досить приємно, оскільки засіб має аромат м’яти. Курс його застосування становить максимум 10 днів. Потім можна зробити перерву на 5 днів і повторити профілактичний курс, якщо є потреба. При перших ознаках застуди та грипу спосіб застосування такий само. І чим раніше розпочати використовувати Хьюмер Стоп Вірус, тим краще для одужання.

Отже, новинка має багато переваг: французька якість, науково доведена ефективність, можна застосовувати для дітей від 1 року та вагітних. На додаток цей найменшенький має найнижчу ціну у родині Хьюмерів. Тому запам’ятайте: інноваційний Хьюмер Стоп Вірус – це новий рівень захисту від застуди та грипу!

Рішення від Хьюмер
Previous slide
Next slide

Інщі проблеми