Діти за парти – Хьюмер до носа!

Гігієна носу у дітей

Не встигли діти оговтатися від того, що літні канікули скінчилися, як їхні батьки тяжко зітхають: «Почалось! Знову ці нескінченні застуди». З 1 вересня, відколи діти повернулись до шкіл та дитсадків, минуло дуже мало часу, але багато малечі вже захворіло. Варто лише одній дитині в класі або групі чхнути або покашляти, як занедужує ледь не половина інших. Однак такому розвитку подій можна запобігти…

Сценарій поширення інфекцій

Перебування людей в організованих колективах завжди корелює з підвищенням захворюваності на ГРВІ. Це стосується насамперед дітей, але і дорослі теж страждають. Приміром, коли студенти повертаються після канікул не тільки до аудиторій, а й до гуртожитків, там трапляються спалахи гострих респіраторних інфекцій. А масштабні епідемії завжди розпочинаються із масових захворювань у дитячих колективах.
ГРВІ поширюються завжди за однаковим сценарієм: одна дитина десь підхопила вірус, вона чхає або кашляє в оточенні однолітків, тому безліч мікроскопічних крапельок слини і носового слизу, що містять віруси, розлітаються в приміщенні. Інші діти їх вдихають, збудники потрапляють в ніс або горло нових «господарів», і ті теж занедужують.
Перешкодити цьому може персонал шкіл і садочків, забезпечивши надходження в класи та групи свіжого повітря і підтримання там оптимальної вологості (60%). За таких умов ймовірність зараження ГРВІ менша. Однак у більшості приміщень, де знаходяться діти, вікна зачинені, щоб уникнути небезпечних протягів, а зволожувачів повітря взагалі немає.
В умовах підвищеного ризику ГРВІ варто самих дітей навчати захищатися від зараження, наприклад, триматися подалі від людей, що мають симптоми застуди, частіше мити руки, не торкатися носа і губ. Якщо ж є підозра, що сама дитина становить небезпеку для інших, їй треба пояснювати, що чхати і кашляти слід правильно: не в усі боки, а у носовичок або хоча б у власний рукав одягу.

На 100% морська вода

Існує ще один природний, але більш дієвий спосіб профілактики застуд. Йдеться про промивання носа солоною водою, коли зі слизової оболонки механічно змиваються патогенні віруси і бактерії – збудники застуд. Цю гігієнічну процедуру доцільно проводити, коли дитина повертається зі школи або садочка. Робити її можна навіть кілька разів на день – промивання носа не спричиняє звикання та не має побічних ефектів. Одне застереження: не варто самостійно готувати розчин для носового душу, бо можна припуститися помилок у дозуванні солі, що зумовить, наприклад, пересушування слизової оболонки. Краще скористатися готовим засобом, а саме Хьюмером.
Засоби лінійки Хьюмер виробництва Laboratoires URGO – це 100% морська вода, що походить з одного найбільш екологічно чистих регіонів – з узбережжя провінції Бретань у Франції. Небажані домішки відфільтровані з неї методом електродіалізу, вона стерильна, але не розведена прісною водою, тому в ній збережено природне багатство мінералів та мікроелементів (мідь, золото, срібло, селен, марганець, магній, сірка тощо). Склад цих речовин у Хьюмері відповідає фізіологічним нормам людського організму, тому засіб підходить як для щоденного застосування, так і для полегшення нежитю.

До останньої краплі

Для постійної гігієни носа та профілактики інфекційних захворювань в осінньо-зимовий період призначені спреї Хьюмер для дітей і Хьюмер для дорослих обсягом 150 мл (ізотонічна морська вода – 9 г NaCl/л). Дитяча форма випуску Хьюмера укомплектована спеціальною насадкою, створеною з урахуванням анатомічних особливостей дитячих носиків, що дає змогу застосовувати його у малюків віком від 1 місяця.
Спреї Хьюмер зручно застосовувати: їх можна розпилювати у будь-
якому положенні, причому тривалість одного вприскування не обмежена, на відміну від механічних спреїв. Насадку балона легко стерилізувати, а система, що запобігає зворотному відтоку рідини, унеможливлює потрапляння слизу та патогенних мікроорганізмів всередину флакона.
Тож якщо діти починають хворіти, саме час запастися Хьюмером!

Рішення від Хьюмер

Previous slide
Next slide

Інщі статті